Ετικέτα: Hobby Festival

Το Hobby Festival επιστρέφει στη ΔΕΘ

6-14 Σεπτεμβρίου, 89η Διεθνής Έκθεση Θεσσαλονίκης, Περίπτερο 2

Hobby Festival: Το μεγαλύτερο event για τις ερασιτεχνικές ασχολίες επιστρέφει στις 14 Μαρτίου

Το φεστιβάλ διοργανώνεται για άλλη μία χρονιά από το skywalker.gr – Εργασία στην Ελλάδα
Hobby Festival

Πάνω από 84.000 επισκέπτες στο Hobby Festival του skywalker.gr

Στα περίπτερα των εκθετών και στον χώρο του showtime οι παρευρισκόμενοι δοκίμασαν περισσότερα από 200 χόμπι
Hobby Festival

Το skywalker.gr φέρνει το Hobby Festival στην 88η ΔΕΘ

To skywalker.gr – Εργασία στην Ελλάδα φέρνει το Hobby Festival στην φετινή Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης στις 7-15 Σεπτεμβρίου 2024, στο

Το Hobby Festival με τους 9.600 ενθουσιασμένους επισκέπτες του ξεσήκωσε τη Θεσσαλονίκη!

Με πλήρη επιτυχία ολοκληρώθηκε η διεξαγωγή του Hobby Festival για πρώτη χρονιά στη Θεσσαλονίκη!

Το Hobby Festival έρχεται στη Θεσσαλονίκη!

Το Hobby Festival, το μοναδικό event για όλες τις ερασιτεχνικές ασχολίες και για την αξιοποίηση του ελεύθερου χρόνου με τον